Sıkça Sorulan Sorular

Genel
Sorulanlar

Sipariş nasıl veririz ?

Mavi dükkandan istenilen ürünler seçilir, daha sonra sepete attığınız ürünlerin ücretini kontrol ettikten sonra ödeme sayfasına gidilir. Ödeme sayfasında adres ve bilumum bilgiler doldurulduktan sonra siparişinizi onaylarsınız. Siparişinizi onaylamanızın ardından email adresinize gelen hesap numarasına ürünlerin ücreti havale edilir. Havalede ürün kodunu da gireceğiniz için bizler ödemenin alındığını kontrol edip sizlere satın almış aldığınız ürünlerinizi kargolarız.

Kargo günü ne zaman?

Siparişinizin onaylanmasının ardından kargoya verilecektir. Bunun akabinde en geç 2 gün içerisinde kargonuz kapınıza gelecektir.

Havale nasıl yapılır? Bunun için herhangi bir bankadan hesabımız olması gerekir mi?

Herhangi bir bankada hesabınız olmadan havalenizi yapabilirsiniz. Size verilen hesabın hangi bankaya ait olduğu önemlidir. A bankası verilmişse a bankasının ATM sinden yapmak zorunludur. Yapmanız gereken giriş tuşuna basmanız, karşınıza çıkan seçeneklerde, para yatırma > başkasının hesabına para yatırma > telefon numaranız > TC kimlik numaranızı girip işlemi devam ettirmenizdir (Sıralama farklı olabilir sizi yanıltmasın). ( TC kimlik numaranızı girmek sizi korkutmasın hesabıma kimin tarafından para gönderdiğini görmemi sağlamaktadır) başkasının TC numarası ile yatırabilirsiniz. Açıklama kısmına adınızı belirtirseniz kimin ödeme yaptığını daha kolay anlarım 🙂

 

[/et_pb_column]
Kapıda ödeme var mı?

Evet,kapıda ödeme mümkündür. Ancak kapıda ödeme seçeneğinde, kargo firmaları 10 liraya kadar ödeme ücreti isteyecekleri için, biz müşterilerimizi havale ile ödeme yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyiz?

Evet, kapıda ödeme ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilir 9 aya kadar taksit seçebilirsiniz.

 

..seninle her zaman daha iyiye..

Copyright © 2018 Mavi Limon. Tüm hakları saklıdır.